www.detskerucniky.cz

Nabízíme dětské ručníky a osušky, froté ručníky se jménem dcery, syna, vnučky, vnuka a další. Prodáváme ručníky do školky, školy a také froté osušky.

www.plastoveobalky-brno.cz

Provozujeme internetový obchod zaměřený na plastové obálky, popisovače na obálky, igelitové tašky a poštovní krabice. Provádíme potisk.

www.reklamnisklenice.cz

Eshop s půllitry, karafy na víno, skleničky na víno, džbány, barové sklo a svatební sklenice..

 

 

 

 

    Pískování je technika tryskání jemného korundového písku, pomocí kterého lze odstranit požadovanou vrstvu pískovaného předmětu. 
  
     Doposud se pískování používalo převážně k čištění konstrukcí a výrobě náhrobních desek. Zdokonalením této technologie, používáním řezacích plotrů a především zásluhou nových světlocitlivých pískovacích filmů se otevřely této technice nové a široké možnosti použití a to především v reklamní oblasti. 
 
     Oproti gravírovacím a laserovým technologiím je pískování cenově dostupné, umožňuje popis nerovných předmětů, není rozměrově omezeno a lze je aplikovat i na materiály, u kterých by jiné technologie neobstály. Vzhledem k fotoprocesu přípravy filmu je možné vyvolat a pískovat linky o síle cca 0,4 mm a rastrové motivy.
 
     Techniku pískováni lze použít na sklo, kámen, kov, dřevo, akrylátové hmoty a mnoho dalších materiálů. Je vhodné např. pro popis reklamních skleniček a lahví, užitkového skla, sportovních pohárů a plaket, popis kovových reklamních předmětů, zrcadel, kovových štítků, skleněných výplní, paravánů a pod.

 

Ceník pro pískování

 

¨